Распоред полагања ванредних испита за мај 2020/2021 године.

Писмени: 17.5.2021. понедељак у 10:00h – Наташа Томић Симић
Усмени: 20.5.2021. четвртак у 12:00h – Mаријана Радовановић, Александра Скенџић, Наташа Томић Симић
Писмени: 19.5.2021.. среда у 11:50h- Јелена Ћосић Рожа
Усмени: 21.5.2021. петак у 11:15h Лара Берић, Јелена Ћосић Рожа, Дијана Пролић
Писмени: 14.5.2021. петак у 14:05h- Снежана Петковић Бумбић
Усмени: 21.5.2021. петак у 12:35h- Снежана Петковић Бумбић, Весна Поповић, Дијана Пролић
Писмени:10.5. 2021. понедељак у 8:00 h Силвија Кантар Фараго
Усмени: 12.5.2021. среда у 8:30h Силвија Кантар Фараго, Мариа Аладич, Ласло Веребељи

19.5. 2021. среда у 12.00h – Душан Русмир, Катица Веђелек, Дијана Пролић

13.5.2021. четвртак у 9:10h – Синиша Шарић, Тот Анико, Дијана Пролић

12.5.2021. среда у 10:00h- Балаж Ђармати, Атила Штајер, Дијана Пролић

20.5.2021. четвртак у 14:35h- Анико Керекеш
усмени : 21.5.2021. петак у 14:30h- Анико Керекеш, Дијана Пролић, Весна Поповић

18.5.2021. уторак у 13:15h- Нада Лазић, Роберт Чорба, Кљајић Никола,

19. 5. 2021. среда у 9:25h- Стевка Станчић, Ненад Барановски, Дражана Алексић

13.5.2021. четвртак у 15:15h- Балаж Ђармати, Каролина Пакаи, Кочичка Беук Даниела
19.5. 2021. среда у 12:40h- Марко Росић, Jанко Павлис, Дијана Пролић
18.5.2021. уторак у 14:40h – Марија Куљић, Ненад Барановски, Нада Лазић
11.5.2021. уторак у 12:15h Смиљана Савић , Ева Чорба, Дијана Пролић
19.5.2.2021. среда у 13:15h- Мирослава Гогић, Дражана Алексић, Никола Кљајић
19.5..2021. среда у 14:00h- Мирослава Гогић, ДражанаАлексић, Никола Кљајић
21.5.2021. петак у 10:00h- Мирослава Гогић, Валентина Ковачевић, Никола Кљајић
17.5.2021. понедељак у 12:40h- Тамара Дејановић, Мирослава Гогић, Дражана Алексић
14.5. 2021. петак у 13:00h- Mариа Аладич, Јелена Радић, Роберт Чорба
11.5.2021. уторак у 10:35h- Eржебет Фехер, Љубица Копчански, Катарина Бене Обрадовић
12.5.2021. среда у 13:10h- Марта Лакатош Хангоди, Дијана Пролић, Николина Болић
12.5.2021. среда у 11:50h – Драгослав Рудовић, Милко Кузман, Јелена Ћосић Рожа
13.5.2021. четвртак у 13:15 h- Драган Симоновић, Милко Кузман, Дијана Пролић
14.5.2021. петак у 14:05 – Драган Симоновић, Милко Кузман, Јелена Ћосић Рожа
14.5.2021. петак у 12:40h- Сања Јовановски, Едит Кошут, Николина Болић

Share This Post!

Категорије