Распоред полагања ванредних испита за јун 2020/2021 године.

Писмени: 14.6.2021. понедељак у 13:00h Наташа Томић Симић
Усмени: 18.6.2021. петак у 10:35h Mаријана Радовановић, Александра Скенџић, Наташа Томић Симић

Писмени: 16.6.2021. среда у 13:30h- Јелена Ћосић Рожа
Усмени: 21.6.2021. понедељак у 9:00h- Лара Берић, Јелена Ћосић Рожа, Дијана Пролић
Писмени: 15.6.2021. уторак у 11:15h- Снежана Петковић Бумбић
Усмени: 22.6.2021. уторак у 8:00h- Весна Поповић, Гордана Тот, Маријана Томић
15.6.2021. уторак у 11:15h- Нада Лазић, Смиљана Савић, Ненад Барановски
22.6.2021. уторак у 11:15h- Марија Куљић, Роберт Чорба, Маријана Томић

17. 6. 2021.четвртак у 11:50h- Стевка Станчић, Атила Штајер, Ненад Барановски,

18.6.2021. петак у 12:40h Дијана Пролић, Марко Росић, Роберт Чорба
14.6.2021. понедељак у 10:00h- Марко Росић, Jанко Павлис, Маријана Томићв
18.6.2021. петак у 9:00h- Ева Чорба, Анико Фехер, Мариа Аладич
16.6.2021. среда у 9:25h- Марта Лакатош Хангоди, Снежана Петковић Бумбић, Марко Росић
18.6.2021. петак у 9:25h- Катарина Бене Обрадовић, Даниела Кочичка Беук, Лара Берић

14. 6.2021. понедељак у 9:10h- Игор Међедовић, Смиљана Савић, Мариа Аладич

21.6.2021. понедељак у 13:15h- Надежда Куљић Агатоновић, Балаж Ђармати, Гордана Тот
21.6. 2021. понедељак у 12:20h ( техничар заштите од пожара)- Роберт Чорба, Каролина Пакаи, Балаж Ђармати
21.6.2021. понедељак у 13:00h- Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Балаж Ђармати
21.6.2021. понедељак у 13:30h- Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Балаж Ђармати
22.6.2021. уторак у 15:30h- Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Балаж Ђармати
22.6.2021. уторак у 8:35h- Драгослав Рудовић, Милко Кузман, Драган Симоновићв
15.6.2021. уторак у 10:00h- Драгослав Рудовић, Милко Кузман, Смиљана Савић
16.6.2021. среда у 10:35h- Драгослав Рудовић, Милко Кузман, Ненад Барановски
17.6.2021. четвртак у 14:05h- Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић
18.6.2021. петак у 14:40h- Мирослава Гогић, Валентина Ковачевић, Мирјана Вулетић
21.6.2021. понедељак у 10:35h Мирослава Гогић, Никола Кљајић, Милко Кузман

• Писмени- 14.6.2021. понедељак у 11:15h- Тамара Дејановић
• Усмени- 16. 6. 2021. среда у 11:15h – Тамара Дејановић, Дражана Алексић, Мирослава Гогић

17.6.2021. четвртак у 9:00h- Мирослава Гогић, Дражана Алексић, Дијана Пролић
16.6.2021. среда у 14:00h- Валентина Ковачевић, Мирјана Вулетић, Катица Веђелек

Share This Post!

Категорије