РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА (АВГУСТОВСКИ РОК) ШКОЛСКЕ 2019-2020. ГОДИНЕ

– Писмени : уторак, 20.10.2020. у 9 ч. – Александра Скенџић
– Усмени: среда, 21.10.2020. у 13 ч. – Александра Скенџић, Маријана Радовановић, Наташа Томић Симић
– Писмени: четвртак, 29.10.2020. у 10 ч.- Јелена Ћосић Рожа
– Усмени: петак, 30.10.2020. у 11:15 ч. – Лара Берић, Јелена Ћосић Рожа и
– петак, 30.10.2020. у 11:50 ч.- Јелена Радић, Мариа Аладич, Валентина Ковачевић
– среда, 28.10.2020. у 12:40 ч. – Стевка Станчић, Атила Штајер, Ненад Барановски
– уторак, 20.10.2020. у 10 ч.- Душан Русмир, Дијана Пролић, Катарина Бене Обрадовић
– уторак , 20.10.2020. у 12:40 ч.- Милорад Мишковић, Марко Росић, Јанко Павлис
– уторак , 20.10.2020. 14:05 ч. – Балаж Ђармати, Дијана Пролић, Гордана Тот
– Писмени: понедељак, 26.10.2020. у 9 ч.- Снежана Петковић Бумбић
– Усмени: петак, 30.10.2020. у 12:40 ч.- Снежана Петковић Бумбић, Весна Поповић, Гордана Тот
– уторак, 20.10.2020. у 11:00 ч.- Радивоје Петровић, Кузман Милко, Дијана Пролић
– уторак, 20.10.2020. у 10:40 ч.- Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Дијана Пролић
– уторак, 20.10.2020. у 10:40 ч.- Радивоје Петровић, Кузман Милко, Дијана Пролић
– петак, 23.10.2020. у 9 ч.- Анико Фехер, Савић Смиљана, Дијана Пролић
– понедељак, 19.10.2020. у 12:40 ч.- Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић
– Писмени : понедељак, 26.10.2020. у 12:40 ч.- Тамара Дејановић
– Усмени: уторак, 27.10.2020. у 11:50 ч.- Тамара Дејановић, Мирослава Гогић, Дражана Алексић
– среда, 28.10.2020. у 13 ч. – Мирослава Гогић, Дражана Алексић, Тамара Дејановић
– петак, 30.10.2020. у 12:20 ч.- Мирослава Гогић, Валентина Ковачевић, Тамара Дејановић
– четвртак, 29.10.2020. у 12:40 ч. – Тамара Дејановић, Мирослава Гогић, Дражана Алексић
– среда, 21.10.2020. у 10 ч.- Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић
– среда, 21.10.2020. у 11ч.- Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић
– Понедељак, 19.10.2020. у 9:30 ч.- Јунг Јожеф, Ласло Веребељи, Дијана Пролић
– четвртак, 22.10. 2020. У 11ч- Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Дијана Пролић
– петак, 23.10.2020. у 9 ч.- Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Дијана Пролић
– четвртак, 22.10.2020. у 9 ч. – Каролина Паки, Роберт Чорба, Дијана Пролић
– среда, 21.10.2020. у 8 ч. – Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Дијана Пролић
– понедељак, 19.10.2020. у 8 ч. – Каролина Пакаи, Роберт Чорба, Дијана Пролић
– петак, 23.10.2020. у 9 ч. – Радивоје Петровић, Милко Кузман, Дијана Пролић

Share This Post!

Категорије