РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА (ЈУНСКИ РОК) ШКОЛСКЕ 2019-2020. ГОДИНЕ

29. јун у 10 ч. – писмени део (Наташа Томић Симић)
30. јун у 10 ч. – усмени део (Маријана Радовановић, Александра Скенџић, Наташа Томић Симић)

22. јун у 9 ч. – писмени део (Силивија Кантар Фараго)
23. јун у 9 ч. – усмени део (Силвија Кантар Фараго, Гордана Тот, Марија Аладич)

22. јун у 10 ч. – писмени део (Весна Поповић)
23. јун у 10 ч. – усмени део ( Весна Поповић, Гордана Тот, Снежана Петковић Бумбић)

22. јун у 11 ч. – писмени део (Далиборка Башић)
23. јун у 11 ч. – усмени део (Далиборка Башић, Силвија Кантар Фараго, Тања Цигановић)

25. јун у 9 ч. – писмени део (Лара Берић)
26. јун у 10 ч. – усмени део ( Лара Берић, Јелена Ћосић Рожа, Рита Гајдач)

24. јун у 11 ч.  (Стевка Станчић, Атила Штајер, Ненад Барановски)

23. јун у 9.30 ч. (Марија Аладич, Јелена Радић, Лара Берић)

29. јун у 11 ч. (Смиљана Савић, Катарина Бене Обрадовић, Срђан Зорић)

29. јун у 10 ч. (Смиљана Савић, Смиљка Софреновић, Срђан Зорић)

26. јун у 14 ч. (Марко Росић, Милорад Мишковић, Милан Пантош)

22. јун у 14 ч. (Марија Куљић, Чорба Роберт, Весна Поповић)

23. јун у 11 ч. (Балаж Ђармати, Биљана Лазић, Гордана Тот)

24. јун у 15 ч. (Душан Русмир, Катица Веђелек, Дијана Пролић)

30. јун у 10 ч. (Даниела Кочичка Беук, Катарина Бене Обрадовић, Марко Росић)

24. јун у 9 ч. (Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић)

22. јун у 9 ч. (Мирослава Гогић, Валентина Ковачевић, Тамара Дејановић)

25. јун у 9 ч. (Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић)

26. јун у 10 ч. (Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић)

29. јун у 10 ч.  (Мирослава Гогић, Тамара Дејановић, Дражана Алексић)

23. јун у 10 ч. (Каролина Пакаи, Балаж Ђармати, Роберт Чорба)

25. јун у 10 ч.  (Каролина Пакаи, Балаж Ђармати, Роберт Чорба)

29. јун у 12 ч. (Каролина Пакаи, Балаж Ђармати, Роберт Чорба)

26. јун у 13 ч. (ТЕХНИЧАР ЗАШТИТЕ ОД ПОЖАРА II, IV ГОДИНА): (Каролина Пакаи, Балаж Ђармати, Роберт Чорба)

25. јун у 11 ч. (Каролина Пакаи, Балаж Ђармати, Роберт Чорба)

25. јун у 12 ч. (Каролина Пакаи, Балаж Ђармати, Роберт Чорба)

30. јун у 10 ч. (Веребељи Ласло, Јунг Јожеф, Штајер Атила)

Share This Post!

Категорије