Обавештење о остваривању наставе на даљину у средњим школама у седмици од 8. до 12. марта 2021. године

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину. У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука на организацији рада школа у наредном периоду. Подсећамо да су школе у обавези да доследно примењују модел организације наставе на даљину којим се омогућава квалитетно учење и континуирано праћење напредовања ученика.
Потребно је да употребите све постојеће канале комуникације са циљем неодложног обавештавања запослених, ученика и њихових родитеља о начину остваривања наставе у наредној седмици

Срдачно,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Сектор за средње образовање и васпитање и образовање одраслих

Share This Post!

Категорије

Join Over 500,000 Students Enjoying Avada Education Now

Become Part of Avada University to Further Your Career.

[contact-form-7 404 "Not Found"]